0
Twój koszyk

JAKI KOSZYCZEK WIELKANOCNY WYBRAĆ…..?

Koszyczek wielkanocny jest nieodłącznym elementem i symbolem świąt Wielkiej Nocy. Tradycyjnie w koszyczku w wielką Sobotę święci się pokarmy które spożywamy podczas śniadania wielkanocnego. W ostatnich latach koszyczek wielkanocny stał się również ozdobą wielkanocnego stołu i wnętrza.

Klasyka wielkanocnego koszyczka to wiklinowy splot i koronkowa serwetka. Koszyczek wielkanocny dodatkowo zdobi się baziami, bukszpanem lub naturalnymi kwiatami tulipanów, żonkili lub narcyzów. Doskonale sprawdzą się również przewiązane wstążki w wiosennych barwach.

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnie zdobionych koszyczków są koszyczki wielkanocne zdobione sztucznymi kwiatami, jajkami, piórkami i zajączkami. Świetnym pomysłem jest również koszyczek zdobiony suszonymi kwiatami. Tak przygotowany koszyczek zwalnia nas z obowiązku samodzielnego dekorowania, można go wykorzystać jako gotową dekorację wnętrza domu lub stroik wielkanocny. Sklep LuDecor każdego roku przygotowuje dla Państwa szeroką gamę zdobionych koszyczków wielkanocnych, a bogactwo wiosennych kolorów i dodatków w połączeniu z naturalną wikliną wprowadza w świąteczny nastrój. Zapraszamy wiosennie do zapoznania się z naszą ofertą. LuDecor.pl